KONST / Litografier / Färglitografi 7434081
nr 743 4081
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi , Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 259/300, signerad, motivets mått: 36xc48
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 27 februari 2012
kl 20:01:33
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
6
2.000 kr
1.700 kr
2.000 kr
27 feb
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien